Predaj lístkov na Nestville open fest 2024 je spustený.

Ponuka

Spoznajte Nestville park

MIESTO, KDE SI KAŽDÝ PRÍDE NA SVOJE

 

Nestville Distillery

Prehliadka expozície

Dávnu históriu tradičných ľudových remesiel a liehovarníctva severného Spiša, siahajúcu od 12. storočia až po súčasnosť, spoznáte počas prehliadky expozície Nestville Distillery, ktorá pozostáva z troch častí:

  • Historickej, kde sú znázornené ukážky ľudových remesiel súvisiacich s liehovarníctvom.
  • Modernej, ktorá predstavuje jednu z najmodernejších rafinérií na výrobu liehu v Európe.
  • Tradičnej, ktorou je Degustačná miestnosť s ručne vyrezávaným obrazom a sklady zrenia whisky. Práve v tejto časti expozície sa degustuje prvá slovenská Nestville Whisky.

Dokonalou bodkou na záver je návšteva podnikovej predajne s pamätnými suvenírmi a produktmi Nestville Distillery. 

Prehliadka expozície s odborným výkladom sprievodcu trvá cca 60 minút.

Vstupné: Dospelý 8 € / Senior 6 € / Dieťa 5 € / Rodinný balík 21 €

Zobraziť menej Zobraziť viac
Nestville Distillery

Rozšírená degustácia

Degustačný zážitok štyroch produktov spoločnosti Nestville Distillery obsahuje program Rozšírená degustácia, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie chuťové bunky. Vychutnajte si ho v Degustačnej miestnosti pri jednom z najväčších vyrezávaných obrazov v Európe, ktorý umocní atmosféru degustácie a prinesie vám neopakovateľný zážitok. Trvanie programu je cca 30 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom v závere prehliadky expozície Nestville Distillery.

Cena programu: 5 €

Zobraziť menej Zobraziť viac
Nestville Distillery

Whisky Tour

Zažite v rámci programu Whisky Tour riadenú degustáciou chutí Nestville Whisiek v jedinečnej Degustačnej miestnosti. Ochutnáte päť variácií Nestville Whisky, v ktorých nájdete unikátny chuťový zážitok. Trvanie programu je cca 30 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom v závere prehliadky expozície Nestville Distillery.

Cena programu: 10 €

Zobraziť menej Zobraziť viac
Nestville Distillery

Whisky Tour Limited

Riadená degustácia štyroch produktov limitovanej edície Nestville Whisky pre pravých whisky milovníkov!

Degustácia limitovaných produktov Nestville Distillery – Nestville Whisky Black&White 40%, Nestville Whisky Master Blender 2021 12yo 43%, Nestville Whisky Single Malt Single Cask 45%, Nestville Whisky Cask Strength 63,9%.

Realizuje sa v závere prehliadky v Degustačnej miestnosti a len so sprievodcom.

Cena programu: 15 €

Zobraziť menej Zobraziť viac
Plnenie fliaš Nestville Distillery
Nestville Distillery

Plnenie fliaš

Využite jedinečnú príležitosť naplniť si vlastnoručne fľašu Nestville Whisky Single Barrel priamo na plniacej linke v Degustačnej miestnosti expozície Nestville Distillery. Nestville Whisky Single Barrel je špeciálna edícia v limitovanom počte približne 430 fliaš z jedného suda. Stáča sa ručne vždy len po otvorení jedného suda z bieleho duba, v ktorom dozrieval whisky destilát. Každá fľaša je originálna svojim poradovým číslom, číslom suda, z ktorého bola odobratá, dátumom zrenia a vekom.

Cena programu: 21,49€ s DPH

Zobraziť menej Zobraziť viac
Spoločenské akcie

Oslavy a teambuildingy

Nestville Distillery nie je len expozícia, ktorá je nositeľom a oživovateľom tradícií, ale zároveň sa stáva aj strediskom s komplexnými službami v oblasti cateringu. Oslávte tak významné životné jubileá, výročia a krstiny v nevšedných priestoroch Nestville Koliby a Degustačnej miestnosti, ktorá je skvostným dielom miestnych rezbárov. Okrem neformálnych stretnutí sú dokonalým miestom aj na usporiadanie konferencií, teambuildingov či firemných večierkov na utuženie a stmelenie pracovného kolektívu. Unikátnosťou je možnosť prenájmu pódia a tribúny priamo v areáli Nestville Parku.

Zobraziť menej Zobraziť viac