Ponuka

Spoznajte Nestville park

Miesto, kde si každý príde na svoje

Nestville Distillery

Prehliadka expozície

Dávnu históriu tradičných ľudových remesiel a liehovarníctva severného Spiša, siahajúcu od 12. storočia až po súčasnosť, spoznáte počas prehliadky expozície Nestville Distillery, ktorá pozostáva z troch častí:

  • Historickej, kde sú znázornené ukážky ľudových remesiel súvisiacich s liehovarníctvom.
  • Modernej, ktorá predstavuje jednu z najmodernejších rafinérií na výrobu liehu v Európe.
  • Tradičnej, ktorou je Degustačná miestnosť s ručne vyrezávaným obrazom a sklady zrenia whisky. Práve v tejto časti expozície sa degustuje prvá slovenská Nestville Whisky.

Dokonalou bodkou na záver je návšteva podnikovej predajne s pamätnými suvenírmi a produktmi Nestville Distillery. 

Prehliadka expozície s odborným výkladom sprievodcu trvá cca 60 minút.

Zobraziť menej Zobraziť viac
Nestville Distillery

Rozšírená degustácia

Degustačný zážitok štyroch produktov spoločnosti Nestville Distillery obsahuje program Rozšírená degustácia, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie chuťové bunky. Vychutnajte si ho v Degustačnej miestnosti pri jednom z najväčších vyrezávaných obrazov v Európe, ktorý umocní atmosféru degustácie a prinesie vám neopakovateľný zážitok. Trvanie programu je cca 30 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom v závere prehliadky expozície Nestville Distillery.
Zobraziť menej Zobraziť viac
Nestville Distillery

Whisky Tour

Zažite v rámci programu Whisky Tour riadenú degustáciou chutí Nestville whisiek v jedinečnej Degustačnej miestnosti. Ochutnáte náš klenot – prvú slovenskú Nestville Whisky a jej štyri variácie, v ktorých nájdete unikátny chuťový zážitok. V závere programu každého z vás potešíme Nestville darčekom. Trvanie programu je cca 30 minút a uskutočňuje sa len so sprievodcom v závere prehliadky expozície Nestville Distillery.
Zobraziť menej Zobraziť viac
Nestville Distillery

Whisky Tour Limited

Riadená degustácia štyroch produktov limitovanej edície Nestville Whisky pre pravých whisky milovníkov!

Degustácia limitovaných produktov Nestville Distillery – Nestville Whisky Black&White 40%, Nestville Whisky Master Blender 10yo 43%, Nestville Whisky Master Blender 11yo 43%, Nestville Whisky Master Blender 12yo 43%.


Realizuje sa v závere prehliadky v Degustačnej miestnosti a len so sprievodcom.

Zobraziť menej Zobraziť viac
Plnenie fliaš Nestville Distillery
Nestville Distillery

Plnenie fliaš

Využite jedinečnú príležitosť naplniť si vlastnoručne fľašu Nestville Whisky Single Barrel priamo na plniacej linke v Degustačnej miestnosti expozície Nestville Distillery. Nestville Whisky Single Barrel je špeciálna edícia v limitovanom počte približne 430 fliaš z jedného suda. Stáča sa ručne vždy len po otvorení jedného suda z bieleho duba, v ktorom dozrieval whisky destilát. Každá fľaša je originálna svojim poradovým číslom, číslom suda, z ktorého bola odobratá, dátumom zrenia a vekom.
Zobraziť menej Zobraziť viac
Spoločenské akcie

Oslavy a teambuildingy

Nestville Distillery nie je len expozícia, ktorá je nositeľom a oživovateľom tradícií, ale zároveň sa stáva aj strediskom s komplexnými službami v oblasti cateringu. Oslávte tak významné životné jubileá, výročia a krstiny v nevšedných priestoroch Nestville Koliby a Degustačnej miestnosti, ktorá je skvostným dielom miestnych rezbárov. Okrem neformálnych stretnutí sú dokonalým miestom aj na usporiadanie konferencií, teambuildingov či firemných večierkov na utuženia a stmelenie pracovného kolektívu. Unikátnosťou je možnosť prenájmu pódia a tribúny priamo v areáli Nestville Parku.
Zobraziť menej Zobraziť viac