jún, 2023

24júnCelodenné podujatie25Nestville Open Fest

Podrobnosti o udalosti

Zažite severný Spiš s Nestvillom! 

Nestville Park bude mať pre Vás posledný júnový víkend, 24. a 25. júna 2023, už po desiatykrát pripravené a otvorené všetky svoje brány a nabitý hudobný program! Odštartujte aj Vy s nami 10. ročník Nestville Open Festu! 

Nestville park je spätý s konským športom, preto ani tentokrát u nás nebude chýbať Nestville Rodeo Show! Konské preteky sa budú konať počas oboch dní, 24. a 25. júna, a predstavia sa Vám top westernoví jazdci so svojimi nádhernými koňmi nielen zo Slovenska.

Sobotná noc bude žiť najmä HIP-HOP-om, no dočkáte sa aj štýlu SKA, rocku, či POP-u. Nedeľa poteší najmä priaznivcov populárnej hudby, ktorá bude doplnená o poriadnu rockovú nálož! 

U nás nikdy nezabúdame na najmenších, preto máme počas celého víkendu pripravený bohatý detský program a sladkú Fruxi zónu. Chýbať nebude jazdenie na traktoroch, kolobežkách, jazdenie na koňoch, elektrické autíčka ani autogramiády detských umelcov.

Načerpať silu budete môcť v: 

– Nestville Whisky zóna 
– Tatra Balsam zóna 
– Spišská Pálenica 
– Nestville Bocianí Svet 
– Nestville Farm 
– Gastro zóna 
– Nestville Pub 

Nestville Open Fest 2023 nie je len festivalom hudby, ale zároveň víkendom, kedy sa pre návštevníkov otvoria všetky brány atrakcií Nestville Parku! 

Nestville Horses 

Stajne Nestville Horses ponúkajú možnosť spoznať naše krásne Frízske kone zapísane v Holandskej kráľovskej knihe (De Koninklijke Vereniging „Het Friesch Paarden-Stamboek“). Koníky však nemáme len na okrasu, ale taktiež s nimi trénujeme a ponúkame jazdecké kurzy, ktoré vás udržia v sedle. 

Nestville Farm 

V areáli Nestville Park sa to okrem koní „hemží“ aj ostatnými druhmi zvierat, o čom sa budete môcť presvedčiť v Nestville Farm. Na Vaše zvedavé výrazy budú čakať nie až tak nemé tváre v podobe ovečiek, prasiatok, husí, kačiek, ale aj exotického vtáctva, či nášho maskota, border kólie „Whisky“. 

Nestville Chocolate s otvorenou výrobou 

Počas celého podujatia Nestville Open Fest 2023 si budete môcť osladiť život našou kvalitnou čokoládou a taktiež vidieť proces prípravy výrobkov z tejto tropickej pochutiny. Chýbať nebude ani „hodina histórie“ a Vy odhalíte historickú cestu čokolády na severný Spiš.

Nestville Taberna s otvorenou prípravou 

Remeselný pivovar s reštauráciou v srdci Nestville Parku ponúka miesto, kde príprava našich jedál a nápojov prebieha priamo pred vašimi očami! Nestville Taberna Vás kráľovsky pohostí aj počas celého podujatia Nestville Open Fest 2023 a veríme, že od nás odídete s pocitom pravého gastronomického zážitku, za ktorým k nám cestujú zo Slovenska aj z poza hraníc v každom ročnom období. 

Expozícia liehovarníctva so živými remeslami 

Dávnu históriu tradičných ľudových remesiel a liehovarníctva severného Spiša, siahajúcu od 12. storočia až po súčasnosť, spoznáte počas prehliadky expozície Nestville Distillery. Počas trvania podujatia Nestville Open Fest 2023 sa okrem voľného vstupu môžete tešiť aj na živé ukážky remesiel spätých s remeslom liehovarníctva. 

Neodmysliteľnou súčasťou každého ročníka Nestville Open Festu je aj veľkolepý pyro-muzikálny ohňostroj, ktorý bude tento rok navyše doplnený aj o nočnú laserovú show!

Program je skutočne bohatý a my veríme, že sa 24. a 25. júna tešíte na dva plnohodnotné dni a noci hudby, relaxu a najmä zábavy v Nestville Parku, obec Hniezdne!

Pre viac doplňujúcich informácií nezabúdajte sledovať naše sociálne siete.

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu.

Viac

Čas

jún 24 (Sobota) - 25 (Nedeľa)

Pridaj komentár

X