Predaj lístkov na Nestville open fest 2024 je spustený.

Farmár - tradície a zvyky

31augCelodenné podujatie01sepFarmár - tradície a zvyky

Podrobnosti o udalosti

Na prelomoch mesiacov, 31. augusta – 01. septembra 2024, usporiada Združenie Spiš v spolupráci s Nestville Parkom farmárske podujatie pod názvom Farmár – tradície a zvyky. Cieľom organizátorov je predstaviť verejnosti výsledky práce našich poľnohospodárov, chovateľov, farmárov, spracovateľov i drobných remeselníkov a poďakovať sa za ich záslužnú prácu, ktorú vykonávajú denno-denne bez ohľadu na počasie, piatok či sviatok, deň či noc.

Podujatie bude obohatené o výstavu viac než tisíc králikov na celoslovenskej úrovni, prezentáciu hovädzieho dobytka, frízskych koní, oviec a kôz či výstavu poľnohospodárskej techniky. V priestoroch Nestville Parku budú opäť prebiehať Tradičné trhy zamerané predovšetkým na prezentáciu a propagáciu pravých slovenských výrobkov od regionálnych producentov, ktoré budete môcť nielen ochutnať, ale aj zakúpiť. Tradičné ľudové remeslá budú prezentovať zruční výrobcovia z nášho okresu. O dokonalý zážitok sa postará Nestville Rodeo Show, počas ktorej si jazdci na koňoch a dokonca aj na býkoch zmerajú svoje sily v atraktívnych disciplínach.

Príďte si vychutnať pravú farmársku atmosféru a podporiť prácu našich poľnohospodárov a spracovateľov 31. augusta – 01. septembra 2024 do Nestville Parku!

Viac

Čas

August 31 (Sobota) - September 1 (Nedeľa)(GMT-11:00)

Pridaj komentár