Špeciálne Vianoce

V Nestville Parku sme za necelý týždeň postavili viac ako 8-metrový stromček z vyše 150 sudov z bieleho duba, v ktorých už dozrievala prvá slovenská Nestville Whisky.
Stromček-zo-sudov-847x565

Spolu so „stromčekom“ sme rozsvietili aj celý areál, celková dĺžka vianočného osvetlenia je 2,5 kilometra. A to nie je všetko, napríklad dominantou expozície liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel Nestville Distillery sa stal vyrezávaný drevený betlehem na vyše storočnom rebriniaku. V Degustačnej miestnosti počas vianočného obdobia plníme špeciálnu edíciu Nestville Whisky Christimas Edition, jedná sa o whisky Single Barrel 40%, ktorú si môžete zakúpiť cez náš e-shop.

Nestville Taberna a Nestville Chocolateria sú pre vás k dispozícii cez výdajné okienko a taktiež si pre vás pripravili množstvo vianočných špecialít. Máte možnosť ochutnať nový špeciál Nestville Beer Honey Lager 14%, skúste ho spolu s Taberna šiškou s ovočnou ponou. Na zahriatie odporúčame Hot Nestville Kakao v kombinácii s vianočným Perníkovým Cheescake.

Aj počas vianočného obdobia môžete spoznať okolie z konského sedla alebo z koča a príjemne unavení si tak dopriať výborné jedlo a kvalitné pitie. Nestville Park toho ponúka viac, ako dokážete za jeden deň stihnúť a vyskúšať. Ako neprísť o žiaden zo zážitkov? Určite jededinečné ubytovanie Nestville Apartments, ubytovanie v súkromí a domov prvej slovenskej Nestville Whisky hneď na skok.

Neveríte? Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, verte je sa na čo pozerať.

Najnovšie články

Kalendárium 2022

Tak ako každý rok, aj tentokrát Vám prinášame pestrý zoznam podujatí v Nestville Parku.

X