Predaj lístkov na Nestville open fest 2024 je spustený.

Špeciálne Vianoce

V Nestville Parku sme za necelý týždeň postavili viac ako 8-metrový stromček z vyše 150 sudov z bieleho duba, v ktorých už dozrievala prvá slovenská Nestville Whisky.
Stromček-zo-sudov-847x565

Spolu so „stromčekom“ sme rozsvietili aj celý areál, celková dĺžka vianočného osvetlenia je 2,5 kilometra. A to nie je všetko, napríklad dominantou expozície liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel Nestville Distillery sa stal vyrezávaný drevený betlehem na vyše storočnom rebriniaku. V Degustačnej miestnosti počas vianočného obdobia plníme špeciálnu edíciu Nestville Whisky Christimas Edition, jedná sa o whisky Single Barrel 40%, ktorú si môžete zakúpiť cez náš e-shop.

Nestville Taberna a Nestville Chocolateria sú pre vás k dispozícii cez výdajné okienko a taktiež si pre vás pripravili množstvo vianočných špecialít. Máte možnosť ochutnať nový špeciál Nestville Beer Honey Lager 14%, skúste ho spolu s Taberna šiškou s ovočnou ponou. Na zahriatie odporúčame Hot Nestville Kakao v kombinácii s vianočným Perníkovým Cheescake.

Aj počas vianočného obdobia môžete spoznať okolie z konského sedla alebo z koča a príjemne unavení si tak dopriať výborné jedlo a kvalitné pitie. Nestville Park toho ponúka viac, ako dokážete za jeden deň stihnúť a vyskúšať. Ako neprísť o žiaden zo zážitkov? Určite jededinečné ubytovanie Nestville Apartments, ubytovanie v súkromí a domov prvej slovenskej Nestville Whisky hneď na skok.

Neveríte? Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, verte je sa na čo pozerať.

Najnovšie články