Predaj lístkov na Nestville open fest 2024 je spustený.

Klenot ako vianočné prekvapenie

Nestville Whisky Master Blender 8yo opäť v ponuke. Vydražte si jeden z posledných exemplárov!
DSC_00172

Vážení zberatelia a milovníci whisky,

spoločnosť Nestville Distillery si pre Vás pripravila vianočné prekvapenie. Už čoskoro si budete môcť vydražiť náš najväčší klenot Nestville Whisky Master Blender 2017 8yo!

Európska whisky roka

Nestville Whisky Master Blender 2017 8yo je prvá whisky zo špeciálnej limitovanej edície Nestville Whisky Master Blender. Pre dosiahnutie dokonalej harmónie chuti whisky sme starostlivo vybrali a zmiešali destilát v sériách zo štyroch dubových sudov najlepších výrobných šarží z archívnych sudov, ktoré boli naplnené na zrenie v roku 2009. Táto limitovaná edícia získala obdiv a uznanie od whisky kritika Jima Murraya, ktorý ju v roku 2019 vyhlásil vo svojej knihe Whisky Bible ako Európsku Whisky roka. Udelil jej bodové hodnotenie 95,5 zo 100 bodov. Toto prestížne ocenenie potvrdzuje jej kvalitu a jedinečnosť.

Klenot opäť v ponuke

Táto whisky si svojou chuťou získala nie len náročných kritikov ale aj srdcia whisky nadšencov. Nestville Whisky Master Blender 2017 je už vypredaná, čo umocňuje jej vzácnu hodnotu. Po dlhom uvážení a vďaka veľkému záujmu sa spoločnosť Nestville Distillery rozhodla ponúknuť Vám zo svojich archívnych zásob možnosť dražby tohto klenotu s číslom fľaše 973. Dražba je príležitosťou získať si túto cennú whisky a byť hrdým vlastníkom jedného z posledných exemplárov. Bude prebiehať od 04. – 24. 12. 2023.

Neváhajte a doplňte svoju zbierku o tento výnimočný kúsok a doprajte si veselé Vianoce spolu s Nestville Whisky.

Najnovšie články