Nestville Catering

Súčasťou areálu je aj cateringové stredisko pod názvom Nestville Koliba

Nestville koliba pripravuje a organizuje v špeciálne upravovanej časti areálu spoločenské akcie, rôzne podujatia, konferencie, rauty a iné typy akcií pre záujemcov, ktorí chcú realizovať svoje podujatia v nevšednom a zaujímavom prostredí. Akcie môžu byť spojené s prehliadkou expozície a ochutnávkou tradičných miestnych špecialít, doplnené o ochutnávku výrobkov z produkcie spoločnosti.Nestville koliba zabezpečuje komplexné služby a realizáciu podujatí podľa predstáv klienta.

Zabezpečujeme komplexné služby a realizáciu akcií podľa vašich predstáv. Od drobného cateringu pre vašich partnerov či zamestnancov, po akcie s kapacitou 200 ľudí spojených s prehliadkou našej jedinečnej expozície a s degustáciou našich výrobkov. Viac info v sekcii : kontakty/rezervácia prehliadky/doplnkový program

Ponúkame Vám tieto možnosti

    • Formálne akcie - kongresy, konferencie, školenia, recepcie, rauty, gril party, firemné prezentácie
    • Neformálne akcie - zážitkové akcie a programy, svadby, gril party, garden party, ochutnávky, teambuildingové akcie

Rozšírená ponuka Nestville Parku


Nestville Park  ponúka obzvlášť zaujímavý a populárny zážitok - tzv "degustácie", ktoré spočívajú v objavovaní súzvuku chutí vytvorenú kombináciou vybraných druhov liehovín, ktorá Vám poskytuje nezabudnuteľný zážitok.

Viac info v sekcii Kontakty/ rezervácia prehliadky

E-mail:
Text: